arrow 6. června 2017
time Registrace od: 08:00 - 09:00
Čas konání akce: 09:00 - 17:50
place Clarion Congress Hotel, Freyova 945/33, PRAHA 9

Největší konference v ČR zaměřená na PPC kampaně a výkonnostní marketing

 

Purna Virji / Senior PPC Training Manager, Microsoft

Purna byla v roce 2016 jmenována nejvlivnějším PPC expertem na světě. Specializuje se na SEM, SEO a na budoucnost vyhledávání. S vyhledáváním má více než desetiletou zkušenost, pravidelně vystupuje jako keynote řečník na světových konferencích jako jsou MozCon a Hero Conf a také má vlastní sloupek v Search Engine Land a Search Engine Watch.

Purna nyní působí jako Senior Bing Ads PPC Training manažerka. V minulosti pracovala jako novinářka, kdy získala několik ocenění. Později byla výkonnou ředitelkou společnosti Purview Marketing. Ve volném čase ráda cestuje, vaří a věnuje se amatérskému pletení.

 

Warren Knight / Digital Strategist and Professional Speaker & Trainer, Think Digital First

Warren je zakladatelem Think Digital First, autor, kouč, social sales expert a jeden z předních britských profesionálních řečníků v oblasti sociálních médií a digitálního marketingu. Jakožto podnikatel s mnoha oceněními pomohl tisícům startupů a malým i středním podnikům k růstu byznysu skrz strategické využití prodejů díky sociálním sítím. Po implementaci jednoduchých strategií zaznamenali Warrenovi klienti růst tržeb až o 500 %.  

Justus M. Mallach / Measurement & Attribution Evangelism EMEA, Google

Justus se aktivně zajímá o podnikání, bankovnictví, finanční řešení a kreativní myšlení. Jako Measurement & Attribution Evangelist v Google věnuje svůj čas klientům, kterým pomáhá se správou výkonnostních kampaní nebo s atribucí řízenou daty (Data Driven Attribution) v Google AdWords. Mezi jeho záliby patří hudba, umění a sport a diskuze o podnikání.

O konferenci

PPC reklama je základním stavebním kamenem většiny online marketingových strategií. V České republice přesto chybí konference, která by se na oblast výkonnostního marketingu specializovala. Rozhodli jsme se to změnit. Na začátku června 2017 vám přineseme největší nezávislou konferenci o PPC reklamě, kterou Česká republika zažila. A spolu s ní i významné odborníky z ČR a zahraničí, kteří se podělí o své vědomosti a zkušenosti.

Proč se akce zúčastnit

  • První konference, která se věnuje výhradně PPC reklamě
  • Světoví i čeští odborníci spolu na jednom místě
  • Hlavním spíkrem bude Purna Virji, nejvlivnější PPC expert roku 2016 podle PPC Hero
  • 10 hodin přednášek s řadou nových informací, které jinde nezazněly
  • Praktické workshopy, které vám ukáží nové postupy a strategie
  • Krásné prostředí hotelu Clarion s celodenním občerstvením a bezproblémovým parkováním
  • Simultánní překlad v hlavním sále
  • Večerní afterparty od 18 hodin, jen 5 minut od místa konání konference, v restauraci s barem Klid po práci www.klidpopraci.cz

Pro koho je akce určena

Řečníci

Do Prahy jsme sezvali největší české i světové kapacity na PPC, abychom vám dali jedinečnou možnost seznámit se s jejich životním příběhem, myšlenkami i pracovními postupy. Nechybí mezi nimi ani nejvlivnější PPC expert za rok 2016.

Moderátor

Koupit vstupenku arrow

Akce již proběhla

1. ročník
12+
vystupujících
3
sály
15+
hodin přednášek a workshopů
1
večerní afterparty #Perf2020
Organizátor
logo Acomware
ACOMWARE s. r. o.
www.acomware.cz
Budějovická 778/3
140 00 Praha 4

COPYRIGHT 2017 PERFORMANCE2020.CZ VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA